Etkinliklerimiz

İşlevsel akıcılık

İnsanın yaşam enerjisini israf etmeden, sorumluluk alarak kendini gerçekleştirme, kendisini ve diğer kişilerle ilişkisinde etkililiğini arttırma, anda olma sanatı ve becerisidir.

Temas ve varoluş

05 Nisan 2020 tarihinde Uzm. Psikolog ve Psikoterapist Hülya Üstel Eleviş ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Temas ve Varoluş” seminerimize 100’e yakın katılım olmuştur. Gösterdiğiniz yoğun ilgi ve katılım için teşekkür ederiz.

İletişimimize neler oluyor?

01 Aralık 2019 tarihinde Transaksiyonel Analiz kavramıyla iletişime farklı bir açıdan bakmak, ego durumları, transaksiyonları öğrenmek ve iletişimde kendi kişisel farkındalığınızı artırmak için “İletişimimize neler oluyor” çalışmamızda bir araya geldik.

Den0_WhatsApp Image 2020-12-25 at 17.46.13

Certified Transactional Analyst (CTA)

Transaksiyonel Analiz çalışmalarını İngiltere’deki Metanoia Enstitüsü'nde tamamlayan ATAD Yönetim ekibinde görev alan sevgili arkadaşımız Deniz Güney Psikoterapi alanında Certified Transactional Analyst (CTA) oldu.

Avrupa TA Derneği (EATA) ile İlk buluşma

2 Kasım 2012 yılında Avrupa Transaksiyonel Analiz Derneği (EATA)'nin İstanbul'da organize ettiği Outreach programını birlikte düzenledik.